קורס מתקדם בנושא בטיחות ביולוגית במעבדות ומפעלים

 

הקורס המתקדם השלישי בבטיחות ביולוגית יוצא לדרך. על פי משוב המשתתפים, הקורסים הקודמים היו מוצלחים ביותר, ורמת הידע הממוצע עלתה בשתי דרגות לפחות (מממוצע של 68% לרמה של 89%). מטרת הקורס להעביר את הידע המקצועי העדכני בנושאי סיכונים ביולוגיים, דרכי ואמצעי המניעה של הדבקות במקומות העבודה, ולתת כלים לאנשי בטיחות לתפקד כממונה בטיחות ביולוגית.
הקורס הינו בברכת המוסדות המופיעים בכותרת לעיל ובגיבויים.

בוגרי הקורס יוכלו להיקרא גם אחראי/נאמני בטיחות ביולוגית במעבדות ביולוגיות ורפואיות.

הקורס מיועד לממוני בטיחות ונאמני בטיחות, גיהותנים, מנהלי מעבדות ומנהלי קווי ייצור ביולוגי באקדמיה, בבתי חולים, קופות חולים, בתעשייה ובמחקר, הרוצים להרחיב ולבסס את ידיעותיהם בנושאי סיכונים ביולוגיים ומניעתם.
הקורס מורכב מהרצאות פרונטאליות, דיונים, סרטי הדרכה, שאלונים, הדגמות ותרגילים. תהיה הזדמנות להפגש עם עמיתים למיקצוע, לשאול ולהחליף מידע בדיונים משותפים.

מרכז הקורס: ד"ר איתן ישראלי , מנכ"ל ישראלי ביוהזארד בע"מ.
מרצים נוספים: ד"ר דליה זגר (מכון וייצמן למדע), אליס לובר (אוניברסיטת בן- גוריון בנגב), ד"ר איתי מנדלסון ודר' ראובן לוין (המכון למחקר ביולוגי בישראל), ד"ר מירי ויינברגר ואלכס קיבילוביץ (בי"ח אסף הרופא), נילי זרחין (אוניברסיטת בר- אילן), דר' אורה גרפשטיין (האוניברסיטה העברית), דר' דבי בן דוד, יוסי מנור ומיכל קפלנסקי (מרכז רפואי שיבא).

הקורס יתקיים פעם בשבוע, סה"כ 10 מפגשים. לתאריכי קורסים נוספים, אנא צרו קשר.
בקמפוס המרכז הרפואי שיבא בתל השומר
המפגשים יחלו בשעה 09:30, בכל מפגש יתקיימו 5 הרצאות בנות 45 דקות

עלות הקורס: 3200 ש"ח לפני מע"מ. העלות כוללת: תקליטור המצגות, חוברות מקצועיות, קפה וכיבוד קל כל היום, ארוחת צהרים חלבית וחניה.
הקורס מוכר על ידי מפקח עבודה ראשי של משרד התמ"ת בהיקף של 8 ימי כשירות לממונים (מס' האישור 240436). הקורס מוכר גם כגמול השתלמות לזכאים על ידי מספר דירוגים.

 
לפרטים נוספים, ניתן ליצור קשר עם גיא ישראלי, סמנכ"ל פיתוח עסקי:
נייד. 054-4781514 | דוא"ל: israeli3@gmail.com
נושאי הקורס
הרשם עכשיו
 
האגודה הישראלית לבטיחות ביולוגית